NOVINKY

ZAŽITE ORIGINÁLNY KOŠICE NIGHT RUN, VYCHUTNAJTE SI JEDINEČNÚ TRAŤ
Pridal: Administrator, 21.07.2023

Košický Nočný Beh ovládne historické centrum metropoly východu už v septembri. Po pandemickej prestávke prichádza aj s novinkou. Akú trať si vyberiete?

Rádio Košice už takmer 10 rokov organizuje obľúbený Košický Nočný Beh, ktorý má svojich fanúšikov ako na trati, tak aj popri nej. Beh historickým centrom Košíc je dobre známy atmosférou, ktorú vytvárajú hudobné pódiá, dokonalú kulisu však dopĺňajú všetci, ktorí prídu bežcov osobne povzbudiť. Po pandemickej prestávke ponúka Košice Night Run novinku.

VYBERTE SI TRAŤ
Košický Nočný beh je známy 10-km traťou (10K), ktorá vedie úzkym centrom Košíc. Zabehnúť si popri historických pamiatkach v dave plnom odhodlaných športovcov je zážitok pre každého jedného bežca. Ak k tomu pridáme svetelné efekty, hudbu a dobre pripravenú trať, niet načo čakať. Novinkou tohto - už deviateho ročníka - je však možnosť odbehnúť si aj 5,5 km. Organizátor tým myslí na všetkých, ktorí sa po neplánovanej covidovej prestávke stále dostávajú do formy.

TRIČKO PRE KAŽDÉHO BEŽCA
Byť súčasťou Košice Night Run môže byť každý, profesionálny aj rekreačný bežec. Na trati vás bude okrem spoločného cieľa spájať aj originálne tričko v novom dizajne, ktoré automaticky získava každý jeden účastník behu. Samozrejme, edícia pre rok 2023 prináša nový dizajn KE ORIGINAL.

Tričko KNR


ZAREGISTRUJTE SA EŠTE DNES
Registrácia na Košický Nočný Beh, ktorý si spoločne odbehneme 8.9.2023 je spustená. Za veľkolepého otvorenia štartujeme o 20:00 hod. pri Dolnej bráne v Košiciach. Ak sa stihnete zaregistrovať do 20.8.2023, štartovné je za 25,- eur, neskôr za 30,- eur. Pozor, počet bežcov je limitovaný a registrácia možná len do 8.9.2023. Zabehnúť si Košice Night Run môžete ako jednotlivec či tím. Je len na vás, ako si užijete toto jedinečné podujatie, na ktorom vás radi uvidíme.---------